אות ארגון מעלה והפורום הישראלי לגוון בתעסוקה - השנה גם למעסיקי עובדים בגיל השלישי

"דרוש ניסיון" ממליצה למעסיקים על הגשת מועמדות

תאריך:28.5.17

 

אות הגיוון ע"ש דב לאוטמן 2017

 

header

אות הגוון על שם דב לאוטמן מוענק זו השנה הרביעית, על ידי ארגון מעלה והפורום הישראלי לגיוון בתעסוקה לפעולות של עסקים המקדמות שילוב ופיתוח כלכלי של אוכלוסיות בתת תעסוקה.
האות נקרא ע"ש דב לאוטמן כהוקרה והערכה לעשייתו רבת השנים לקידום גיוון והכלה בכלכלה ובחברה הישראלית וכמי שביטא וייצג באישיותו ופועליו מנהיגות עסקית המחויבת לשוויון וצדק חברתי.

שימו לב לקטגוריה חדשה להעסקת עובדים בגיל השלישי בשיתוף המשרד לשוויון חברתי ואשל ג'וינט ישראל. ניתן להגיש מועמדות על מהלכים לקליטת עובדים מבוגרים ו/או שימור עובדים לאחר גיל הפרישה. לנושא זה יוקדש השנה אות מיוחד.

מועד הגשת המועמדות באמצעות השאלון, תתאפשר עד ליום 20.07.2017
למייל 
info@maala.org.il

 להורדת השאלון, לחצו כאן

מעלה היא ארגון גג של כ 110 חברות מהמובילות במשק הישראלי, הפועל לקידום נושאים של אחריות תאגידית ולפיתוח הסטנדרטים של ניהול אחראי בישראל.

 חזון מעלה

תועלת חברתית כחלק מהצלחה עסקית | Doing Well by Doing Good

בעידן הכפר הגלובלי קיימת מודעות גבוהה לנושא האחריות החברתית של חברות עסקיות והצרכנים מחפשים הוכחות להתנהלות הוגנת ואחראית מאחורי המוצרים והשירותים שהם רוכשים. לכן, אנו פועלים מתוך אמונה עמוקה שחברות אשר מתנהלות תוך אחריות תאגידית, לאורך זמן, ייהנו גם מהצלחה עסקית רבה יותר.
לתאגידים וחברות עסקיות יש השפעה רחבה ומשמעותית על המרקם החברתי. מעלה חותרת ופועלת לכך שהחברות עצמן יפנימו את חשיבותן והשפעתן על החברה. מעלה מפתחת כלים, ובראשם דירוג מעלה, על מנת לקדם ניהול והטמעה של ערכים חברתיים בעסקים. מעלה פועלת להגדרת הסטנדרטים במגוון תחומים עסקיים כגון אתיקה, תנאי העסקה, גיוון תעסוקתי, איכות סביבה ועוד. אנו מעודדים חברות עסקיות לבחון עצמן לאור הסטנדרטים שהוגדרו ומסייעים בייעוץ ועבודה עם מנהלים על מנת להתוות את הדרך לקידום תחומים אלו.

אנו רואים עצמנו כבית של חברות המחויבות לאחריות תאגידית ומאמינות ביכולתן להשפיע גם מעבר לגבולותיהן על ידי מינוף כוחן המשותף לכדי יצירת שינוי חברתי חיובי ואמיתי. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק ולהצטרף לחזית החברות שמצעידות איתנו קדימה את העשייה העסקית-חברתית בישראל.

הערכים המובילים אותנו:
אכפתיות | שותפות | אמון |יזמות | פרגמטיות | יצירתיות

 דירוג מעלה הוא כלי שינוי המקדם ניהול והטמעה של ערכים חברתיים בעסקים.

 

 


« חזור